Huawei P10 – Pewny Telefon

Odkąd smartfony weszły w naszą rzeczywistość bytowanie wydaje się lżejsze. W jednym smartfonie mamy całość – kalendarz, zegarek, odtwarzacz mp3 i filmów, nieprzerwany dostęp do sieci.  Na rynku ukazują się coraz lepsze modele kuszące nadzwyczajnymi aplikacjami, wyższymi parametrami, bardziej dzisiejszym wyglądem. Huawei p10 jest chwilowo jednym spośród najświeższych wzorów i zaraz po wzięciu go do ręki można wyczuć, że ma się aparat najlepszej klasy.

Na ten towar marki Huawei czekano od przeszło roku, ale było warto, bodaj przyglądając się ogólnemu wyglądowi oraz parametrom smartfonu. Architekci zadbali o design – wystarczy rzucić okiem na solidny metalowy kadłub, który na ogół jest chłodny i absolutnie pasuje to wszystkich skojarzeń powiązanych z nowoczesnością. Każdy moduł telefonu jest bez zarzutu spasowany. Jeżeli chodzi o specyfikację Huawei P10 to również jest nieźle. Wedle specyfikacji Huawei p10 posiada system android 7. 0. Pamięć operacyjna komórki zawiera 6 GB RAM, a pamięć wbudowana to 256 GB.

Aparat robi obrazy idealnej klasy, a sam ekran posiada blisko 5, 5 cala. Na każdym wrażenie sprawi dodatkowo dbałość o najmniejsze szczegóły, jaka określała nawet wcześniejsze modele. Bez mała każde zagłębienie, otwór i akcent są bezbłędnie dobrane i bez zarzutu ułożone w obudowie. Architekci zadbali o zachowanie symetrii, czego świadkami potrafimy być przyglądając się choćby na dolną krawędź telefonu, gdzie znajdują się otwory głośnikowe i mikrofon, a także port zasilania. Reasumując należy przyznać, że to aparat telefoniczny nie będący przełomem. Nie ma po tej stronie nowatorskich technologii, które wyróżniłyby go spośród innych. Jest jednak gigantycznym kandydatem do tegorocznego hitu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Kalendarz

January 2018
M T W T F S S
« Sep    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Statystyki Blogga

  • 61 Wejść
%d bloggers like this: